Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

03.12.2019

Результат засідання за 03 грудня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 3 грудня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ВЕК»;

ТОВ «ГАЗІНВЕСТ ПРОМ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ВЕК»;

ТОВ «НАДРА ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ПАВЕР ІНЖИНІРІНГ»;

ТОВ «ПРОМГАЗ СІТІ»;

КП «ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК»;

ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС»;

ТОВ «ЦЕРА УКРАЇНА».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕДВАНС СОЛАР»;

ТОВ «ЕКОСОНЦЕ-1»;

ТОВ «ЖОЛОБИ СОЛАР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «КВАТТРО ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ЛАЙФ ЕНЕРДЖІ»;

ПП «ТЕХСЕРВІС».

 

4. Уточнити місце провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «СОЛАР-ГРУП».

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕКО-ФОТУРЕ «СТАРА УШИЦЯ»;

ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО».

 

6. Анулювати ТОВ «ТКЕ МАЯК ЛТД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.

 

7. Анулювати ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ ЖАГАНУ КОСТЯНТИНУ СЕРГІЙОВИЧУ ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

8. Анулювати ТОВ «НАДРА ЕНЕРДЖІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

 

9. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

10. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 01.02.2019 № 133 «Про накладення штрафу на ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за порушення Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та необхідність усунення порушень».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП:

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»;

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»;

КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»;

ПрАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на 2020 рік для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ та когенераційних установках.

ПРАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»;

АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»;

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»;

КП ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»;

ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»;

ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО»;

ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»;

ПАТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ»;

ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ»;

ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО»;

КП «ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК» (ВП «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»);

ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА»;

ДП «КАЛУСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ-НОВА»;

ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ»;

ПрАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5»;

АТ «ХЕРСОНСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»;

ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО»;

ДП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»;

КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ»;

КП ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»;

ДМП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралях та когенераційних установках на 2020 рік:

АТ «Дніпровська ТЕЦ»;

КП «Київтеплоенерго»;

ПрАТ «Черкаське хімволокно».

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22.10.2015 № 2637» (щодо встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «ДТЕК Східенерго» ВП «Курахівська ТЕС»).

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22.10.2015 № 2635» (щодо встановлення тарифів на виробництво теплової енергії АТ «ДТЕК Західенерго» ВП «Бурштинська ТЕС», ВП «Добротвірська ТЕС»).

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ПАТ «Центренерго»:

«Вуглегірська ТЕС»;

«ЗміївськаТЕС»;

«Трипільська ТЕС».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії КП ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» на 2019 рік».

 

19. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНІ ІННОВАЦІЙНІ СИСТЕМИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УКРАЇНСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ РІШЕННЯ 2018»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФРЕЙ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 24.09.2019 № 1991» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕЛІКОН-С» (СЕС «Каланчацька»), ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНІ ІННОВАЦІЙНІ СИСТЕМИ» (СЕС «Балта-1»), ТОВ «ПРОМІНЬ ЕНЕРГО» (2 черга СЕС Київська обл., м. Бориспіль, вул. Запорізька, 36-а), ТОВ «СОЛАР КВАНТ ЕНЕРДЖИ» (СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, Раївська сільська рада (кадастровий номер 1224886000:01:003:0752)), ТОВ «УКРАЇНСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ РІШЕННЯ 2018» (СЕС Сумська обл., Білопільський р-н, Куянівська сільська рада (кадастровий номер земельної ділянки 5920684900:01:001:0690)), ТОВ «ФРЕЙ» (СЕС Херсонська обл., Білозерський р-н, с. Микільське, вул. Репринська, 2А)).

 

20. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу систем розподілу».

 

21. Зняти з розгляду питання про схвалення проєктів постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП: ОКП «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» та ПрАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux