Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

03.12.2015

Результат засідання за 03 грудня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 3 грудня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ТОВ «КУПИН ГІДРО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 75 кВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІСНА КОМПАНІЯ БІО-ТЕПЛО» (встановлена потужність – 2,202 Гкал/год);

ТОВ «АГРОС» (встановлена потужність – 1,032 Гкал/год).

 

3. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ПП «КОЛЕСО +»;

ТОВ «ТЕПЛОВИК-3»;

ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНІ ЕНЕРГОРЕСУРСИ»;

ТОВ «ЕКОТЕПЛОРЕСУРС»;

ТОВ «СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ».

 

4. Встановити ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ УКРАЇНИ» тариф на виробництво теплової енергії.

 

5. Переглянути тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних, котрі були встановлені у відповідності до вимог постанов Кабінету Міністрів України від 09 липня 2014 року № 293 «Про стимулювання заміщення природного газу у сфері теплопостачання» та від 10 вересня 2014 року № 453 «Про стимулювання заміщення природного газу під час виробництва теплової енергії для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів»:

МПП «ВПК»;

ТОВ «ВІНТЕА»;

ТОВ «ЗАХІДТЕПЛО»;

ТОВ «КРІГЕРЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «УКРСПЕЦТЕПЛО-ПОЛТАВА»;

МКП «Хмельницьктеплокомуненерго».

 

6. Схвалити зміни до інвестиційних програм з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2015 рік:

ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго»;

ПАТ «Хмельницькобленерго».

 

7. Схвалити ДП «НЕК «Укренерго» зміни до інвестиційної програми ліцензіата з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами на 2015 рік.

 

8. Накласти штраф на ПАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» і надалі не допускати порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

9. Накласти штраф на ПАТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» і зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії.

 

10. Накласти штраф на ПАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» і зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії.

 

11. Накласти штраф на КП «ВОДОТЕПЛОСЕРВІС» КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ і зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії і Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

12. Застерегти ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ» і надалі не допускати порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію».

 

14. Перенести розгляд питань про:

- встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ФОП СЕРБИНСЬКИЙ М. І.;

ТОВ «БРЕНВЕЛЬ»;

- внесення змін до інвестиційної програми з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2015 рік ВАТ «Запоріжжяобленерго».

 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux