Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

03.03.2020

Результат засідання за 03 березня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 3 березня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» на 2020 рік».

 

2. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК».

 

3. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ».

 

4. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ЧОЕК».

 

5. Накласти штраф на АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 03.03.2020).

 

6. Застерегти ТОВ «ВІДЕН» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 03.03.2020).

 

7. Застерегти ТОВ «САН ЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 03.03.2020).

 

8. Накласти штраф на ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 03.03.2020).

 

9. Застерегти ТОВ «АГРОПРОМЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 03.03.2020).

 

10. Внести зміни до постанов НКРЕКП:

від 21 червня 2019 року № 1142 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»;

від 31 травня 2019 року № 922 «Про накладення штрафу на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»;

від 02 липня 2019 року № 1332 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про погодження Програми відповідності ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».

 

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Показників надійності (безперервності) електропостачання на 2020 рік».

 

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку формування цін на універсальні послуги».

 

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Порядку ліцензування видів господарської діяльності, державне регулювання яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

17. Перенести розгляд питання про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП «БЕРДЯНСЬКВОДОКАНАЛ» БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 

 

 

 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux