Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

03.03.2016

Результат засідання за 03 березня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 3 березня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Анулювати ТОВ «АРМ-ЕЛЕКТРО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

2. Встановити ТОВ «ІРІС-2009» «зелений» тариф на відпуск електричної енергії.

 

3. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії: 

ТОВ «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ТЕПЛОДАР-2»;

ФОП ЯЦЕНКО ВАЛЕРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ;

ТОВ «ПОЛІСЬКА ЕНЕРГОСЕРВІСНА КОМПАНІЯ».

 

4. Затвердити графік надання інвестиційних програм  ліцензіатами з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2017 рік.

 

5. Накласти штраф на ПАТ «ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» та зобов’язати усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

6. Розглянуті та проаналізовані результати роботи ліцензіатів з виробництва електричної енергії на ТЕЦ у ІІ півріччі 2015 року.

 

7. Відбулося публічне представлення інформації про бюджет Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг за 2015 рік.

 

8. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на березень 2016 року, затвердженого постановою НКРЕКП від 29.02.2016 № 268.

 

9. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів – постанови НКРЕКП:

- «Про внесення зміни до Порядку визначення витрат на оплату праці, які враховуються у тарифах на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами), постачання електричної енергії за регульованим тарифом, передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, виробництво теплової енергії та виробництво електричної енергії»;

- «Про внесення змін до Порядку проведення електронних аукціонів з розподілення пропускної спроможності міждержавних електричних мереж».

 

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування прогнозної оптової ринкової ціни на електричну енергію».

 

12. Внести зміни до додатку до постанови НКРЕКП від 29.12.2015 № 3215 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб’єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux