Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

02.10.2014

Результат засідання за 02 жовтня 2014 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 2 жовтня 2014 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом:

ТОВ «УКРПЕРФЕКТА» (річний обсяг постачання  - 20 млн м3);

ТОВ «ДОСЛІДНО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ «КАРПАТНАФТОМАШ» (річний обсяг постачання  - 50 млн м3);

ТОВ «ЗАГРЕЙ ТЕХНОЛОГІЯ» (річний обсяг постачання - 50 млн м3).

 

2. Видати ТОВ «АГРО-МВ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії незалежним електропостачальником (річний обсяг постачання - 25 млн кВт·год).

 

3. Видати ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) (Річний обсяг – 5 374,070 млн. кВт·год);

 

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «АВАНТІ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» (встановлена потужність - 0,73 Гкал/год);

ТОВ «ВІНТЕА» (встановлена потужність – 1,461 Гкал/год).

 

5. Видати ТОВ «ТЕПЛОДАРЕНЕРГО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами і постачання теплової енергії (річний обсяг  - 30,067 тис. Гкал).

 

6. Видати ТОВ «КОВАЛЬСЬКА-ЖИТЛОСЕРВІС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (річний обсяг  - 331,182  тис. Гкал).

 

7. Продовжити ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» дію ліцензій на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії та з постачання електричної енергії незалежним електропостачальником.

 

8. Продовжити дію ліцензій на право провадження діяльності з постачання електричної енергії незалежним електропостачальником, виданих:

ТОВ «ЛІЗИНГОВА ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ЕЛЄКТРУМ»;

ТОВ «НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР «ЕНЕРГОТЕХІНВЕСТ».

 

9.  Відмовити ТОВ «ОБЛАСНА ГАЗОРОЗПОДІЛЬЧА КОМПАНІЯ УКРГАЗ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом.

 

10. Відмовити ПАТ «ЕК «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.

 

11. Встановити вимоги щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів господарської діяльності:

ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»;

ПАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО».

 

12. Скоригувати МКП «ЕНЕРГОРЕСУРС» встановлену потужність теплогенеруючого обладнання до 0, 768 Гкал/год.

 

13. Внести зміни до інвестиційних програм на 2014 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго»;

ПрАТ «ПЕЕМ Центральна енергетична компанія»;

ПАТ «Чернівціобленерго».

 

14. Внести зміни до Інвестиційної програми КП «Чернівціводоканал» на 2014 рік.

 

15. Схвалити Інвестиційні програми на 2014 рік:

ДП «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад»;

ТОВ «Водоторгприлад».

 

16. Припинити процедуру розгляду порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування та постачання теплової енергії ПАТ «Центренерго».

 

17. Скасувати деякі  постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.

 

18. Продовжити розгляд питань про:

 - встановлення тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії для ДПЗД «Укрінтеренерго» (Калуська ТЕЦ);

 - коригування тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії;

 - коригування тарифів на відпуск електричної енергії для електрогенеруючих підприємств;

 - встановлення «зеленого» тарифу на жовтень 2014 року;

 - визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 06.06.2014 № 650 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг» та затвердження проекту постанови «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води».

 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕ», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux