Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

02.09.2022

Результат засідання за 02 вересня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 02 вересня 2022 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ТОВ «ІТ ЕНЕРГІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

2. Видати ТОВ «ЕНЕРГОХОЛДИНГ ГРУП» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

3. Видати ТОВ «ІТ ЕНЕРГІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

4. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЗАХІД ТЕХНОЛОДЖІ ГРУП».

5. Зупинити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЕРША ЧЕРНІГІВСЬКА ТОРГОВА КОМПАНІЯ» дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, на підставі заяви ліцензіата строком до 02 березня 2023 року (включно).

6. Застерегти ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності зі здійснення функцій гарантованого покупця (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.09.2022).

7. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.09.2022).

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС».

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Методики визначення істотного коливання цін та встановлення граничних цін на ринку «на добу наперед», внутрішньодобовому ринку та балансуючому ринку».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux