Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

02.09.2020

Результат засідання за 02 вересня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 02 вересня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЕІГТ»;

2) ТОВ «ЕНЕРГОПРОМСЕРВІС НВФ»;

3) ТОВ «ЕНЕРДЖИГАЗТРЕЙД»;

4) ТОВ «ЕПК «ПОДІЛЛЯ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії

1) ТОВ «ОРБІТА-ЕНЕРДЖІ»;

2) ТОВ «СОЛАР-ТРАК»;

3) ТОВ «ЮРОКЕЙП ЮКРЕЙН І».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕК ВЕЛІСТРЕЙД»;

2) ТОВ «ЕНЕРГОЗБУТ-ТРАНС»;

3) ТОВ «ЕНЕРДЖИГАЗТРЕЙД»;

4) ТОВ «ЗАХІД ЕНЕРДЖІ ГРУП»;

5) ТОВ «КОМПАНІЯ ОПК»;

6) ТОВ «ЦИТРИКС».

 

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

1) ТОВ «ГС-ТРЕЙДИНГ»;

2) НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ».

 

5. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ЕНЕРГОАКТИВ-1»;

2) ТЗОВ «ЗАХІДУКРПОСТАЧ»;

3) ТОВ «УКРБІОПРОМПОСТАЧ».

 

6. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії  ТОВ «ЛИЧІВКА СОЛАР».

 

7. Анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «ГРІН СОЛАР».

 

8. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 22 квітня 2020 року № 838 (зміна найменування).

 

9.  Скасувати постанови НКРЕКП   від 30 червня 2020 року № 1253 «Про видачу ліцензії з виробництва електричної енергії ТОВ «ДТЕК ЛУГАНСЬКА ТЕС»,  № 1254 «Про видачу ліцензії з виробництва теплової енергії ТОВ «ДТЕК ЛУГАНСЬКАТЕС», № 1255 «Про видачу ліцензії з виробництва електричної енергії ТОВ «ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС», № 1256 «Про видачу ліцензії з виробництва теплової енергії ТОВ «ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС».

 

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 січня 2020 року № 88».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП ««Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво,транспортування, постачання, послугу з постачання теплової енергії та послугу з постачання гарячої води КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖ».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2020 рік КП БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ЛИСИЧАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО  СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ» на 2020 рік».

 

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ» на 2020 рік».

 

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020 рік» та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 січня 2020 року № 73».

 

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Інструкції зі здійснення моніторингу у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення».

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 – 2025 роки».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» на 2020 – 2024 роки».

 

19. Прийняти постанову НКРЕКП «Про зобов’язання припинити ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (стосовно спору між Державним підприємством «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» в особі відокремленого підрозділу «Енергоатом-Трейдінг» та НЕК «Укренерго»).

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2708» щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ».

 

21. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2703» щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ».

 

22. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку встановлення (формування) тарифу на послуги з передачі електричної енергії».

 

23. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» на 2020 рік».

 

24. Прийняти постанову НКРЕКП «Про погодження змін до Програми відповідності ПрАТ «Київобленерго».

 

25. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ  ТОВАРИСТВО  «ОДЕСЬКА  ТЕЦ» щодо недопущення надалі Ліцензійних умов з виробництва електричної (більш детальну інформацію див. у матеріалах до засідання від 02.09.2020).

.

 

26. Накласти штраф на КП «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію див. у матеріалах до засідання від 02.09.2020).

 

27. Провести позапланові виїзні перевірки:

1) АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

2) ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ»;

3) ТОВ «ЕНЕРА СУМИ»;

4) ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ».

 

28. Провести позапланову виїзну перевірку ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ».

 

29. Зняти з розгляду питання про скасування постанови НКРЕКП від 15.04.2020 № 807 «Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО».

 

30. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ».

 

31. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

 

32. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 06 грудня 2019 року № 2635 «Про накладення штрафу на КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії, необхідність усунення порушень та здійснення заходів державного регулювання».

 

33. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 20 березня 2020 року № 707 «Про накладення штрафу на АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

 

34. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 20 березня 2020 року № 715 щодо затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у січні 2020 року.

 

35. Затвердити зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

 

36. Прийняти постанову НКРЕКП «Про зобов'язання припинити ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії та нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії».

 

37. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу газотранспортної системи та Кодексу газосховищ».

 

38. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу».

 

39. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії, з виробництва електричної енергії та Порядку ліцензування видів господарської діяльності, державне регулювання яких здійснюється НКРЕКП).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux