Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

02.11.2018

Результат засідання за 02 листопада 2018 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 2 листопада 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з  розподілу електричної енергії.

 

2. Видати ТОВ «ГАЗЕНЕРДЖИТРЕЙД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з  постачання електричної енергії споживачу.

 

3. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ПП «АЛЬТЕНЕР». 

 

4. Встановити ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М» тарифи на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії.

 

5. Накласти штраф на ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі, розподілу та постачання електричної енергії і Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.11.2018).

 

6. Накласти штраф на ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі і розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.11.2018).

 

7. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі, розподілу та постачання електричної енергії і Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.11.2018).

 

8. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з передачі та розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.11.2018).

 

9. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.11.2018).

 

10. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.11.2018).

 

11. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.11.2018).

 

12. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.11.2018). 

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Тимчасового порядку визначення обсягів купівлі електричної енергії на оптовому ринку електричної енергії постачальниками та операторами системи розподілу на перехідний період до дати початку дії нового ринку електричної енергії».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії:

АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО».

 

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 28.08.2018 № 914».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux