Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

02.07.2015

Результат засідання за 02 липня 2015 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 2 липня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Накласти штраф на ПАТ «Київоблгаз» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

2. Накласти штраф та застерегти ДТГО «Львівська залізниця» щодо недопущення в подальшому порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності  з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

3. Зобов’язати Публічне акціонерне товариство «Херсонська теплоелектроценраль» у місячний термін надати до НКРЕКП зміни до Інвестиційної програми 2015 року з діяльності з виробництва електричної енергії та накласти штраф за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

4. Накласти штраф на КП «Харківські теплові мережі» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

5. Накласти штраф та застерегти КП ТМ «Южтеплокомуненерго» щодо недопущення в подальшому порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

6. Продовжити термін усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення Рівненським обласним виробничим комунальним підприємством водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал».

 

7. Схвалити інвестиційні програми на 2015 рік:

КП «Бояркаводоканал»;

ДТГО «Львівська залізниця»;

МКП «Хмельницькводоканал».

 

8. Внести зміни до Інвестиційної програми ОКВП «Дніпр-Кіровоград». на 2015 рік.

 

9. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до Порядку доступу постачальників електричної енергії за нерегульованим тарифом до місцевих (локальних) електричних мереж»;

«Про затвердження змін до Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії».

 

10. Перенести розгляд питань про:

схвалення Інвестиційної програми КП «Черкасиводоканал» на 2015 рік;

внесення змін до Інвестиційної програми КП «Тернопільводоканал»на 2015 рік;

внесення змін до Інвестиційної програми на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго».

 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux