Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

02.06.2016

Результат засідання за 02 червня 2016 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 2 червня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «СІБЕКС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з  виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 0,185 МВт).

 

2. Видати КП «РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 6,11 Гкал/год).

 

3. Встановити тарифи на виробництво електричної та теплової енергії для бюджетних організацій та промислових споживачів:

ТОВ «Брокенергія» (Охтирська ТЕЦ);

ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»;

ЛМКП «Львівтеплоенерго» (ТЕЦ-1);

ПАТ «Полтаваобленерго» Кременчуцька ТЕЦ;

ПАТ Харківська ТЕЦ-5.

 

4. Прийняти рішення  щодо можливості врахування в тарифах на передачу електричної енергії ПАТ «Полтаваобленерго» коштів на повернення поворотної фінансової допомоги, у зв’язку з приєднанням електроустановок замовника зі створенням резерву абонованої приєднаної потужності.

 

5. Схвалити ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» інвестиційну програму ліцензіата з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами на 2016 рік.

 

6. Схвалити ТОВ «ШП «Харківенергоремонт» (Шосткинська ТЕЦ) інвестиційну програму на 2016 рік.

 

7. Схвалити інвестиційні програми ліцензіатам, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

Канівське комунальне підприємство теплових мереж;

ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА»;

ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго»;

КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради;

Державне підприємство «Сєвєвродонецька теплоелектроцентраль»;

Комунальне підприємство «Дніпрорудненські теплові мережі»;

Комунальне підприємство «Токмак теплоенергія» Токмацької міської ради.

 

8. Схвалити інвестиційні програми з централізованого водопостачання та водовідведення:

ДП «Жмеринкаводоканал»;

КП «Марганецьке ВУВКГ»;

КП «Білгород-Дністровськводоканал»;

КП «Дрогобичводоканал».

 

9. Накласти штрафи на ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ» та ВАТ «Тернопільобленерго» і зобов’язати усунути порушення та надалі не допускати порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

10. Накласти штрафи на ПАТ «КРИВОРІЖГАЗ» та ПАТ «МИКОЛАЇВГАЗ» і зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

11. Накласти штрафи на КП «ЧЕРВОНОГРАДВОДОКАНАЛ» та МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ» і зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

13. Зобов’язати ДП «ЕНЕРГОРИНОК» внести зміни в уже укладені договори купівлі-продажу електричної енергії між ДП «ЕНЕРГОРИНОК» та суб’єктами господарювання, що виробляють електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії та в подальшому укладати вказані договори із зазначенням терміну їх дії до 01 січня 2030 року та неухильно дотримуватись вимог Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з оптового постачання електричної енергії.

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), таким підприємствам:

КП «Кривбасводоканал»;

КП «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради;

КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради;

Комунальному виробничо-експлуатаційному підприємству «Котовськводоканал»;

КП Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія».

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», таким підприємствам:

КП Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія»;

Державному промисловому підприємству «Кривбаспромводопостачання»;

Державному міжрайонному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Дніпро-Західний Донбас»;

КП «Кривбасводоканал»;

КП «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради;

Синельниківському міському комунальному підприємству «Водоканал»;

КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради;

Комунальному виробничо-експлуатаційному підприємству «Котовськводоканал».

 

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», якою передбачено визнати такими, що втратили чинність постанови НКРЕ (НКРЕКП), а саме:

постанови НКРЕ:

- від 25.12.2008 № 1538 «Про затвердження ціни на природний газ (у тому числі нафтовий (попутний) газ), видобутий відповідно до договору Спільної діяльності від 24.02.2003 № 35/78»;

- від 25.12.2008 № 1539 «Про затвердження ціни на природний газ (у тому числі нафтовий (попутний) газ), видобутий відповідно до договору Спільної діяльності від 01.07.2007 № 35/71»;

- від 23.12.2010 № 1949 «Про встановлення ціни на товарний природний газ, видобутий відповідно до договору Спільної інвестиційної діяльності від 14.09.95 № 410/95»;

- від 29.12.2011 № 258 «Про встановлення ціни на товарний природний газ власного видобутку, видобутий відповідно до договору Спільної діяльності від 20.07.2004    № 35/809-СД»;

- від 18.07.2013 № 997 «Про встановлення ціни на товарний природний газ власного видобутку, видобутий відповідно до договору Спільної діяльності від 28.01.2008    № 35/21-СД»;

- від 30.12.2013 № 1852 «Про встановлення ціни на товарний природний газ власного видобутку для ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз»;

- від 30.12.2013 № 1853 «Про встановлення ціни на товарний природний газ власного видобутку для ПАТ «Укрнафта»;

- від 30.12.2013 № 1854 «Про встановлення ціни на товарний природний газ власного видобутку, видобутий відповідно до договору Спільної діяльності від 21.12.2000 № 5/56»;

постанови НКРЕКП:

- від 03.03.2015 № 502 «Про встановлення ціни на товарний природний газ власного видобутку для ПАТ «Укргазвидобування»;

- від 28.05.2015 № 1629 «Про встановлення ціни на природний газ для потреб релігійних організацій».

 

17. Перенести розгляд питань про:

- внесення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом ТОВ «ДТЕК Високовольтні мережі» на 2016 рік;

- порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ПрАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»;

- внесення змін до протокольного рішення № 3 засідання НКРЕКП, яке проводилось у формі відкритого слухання (витяг з протоколу від 21.04.2016 № 19).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux