Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

02.03.2017

Результат засідання за 02 березня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 2 березня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ЕМЗА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність - 904 кВт).

 

2. Схвалити інвестиційну програму ДП «НАЕК «Енергоатом» для Ташлицької ГАЕС та Олександрівської ГЕС на 2017 рік.

 

3. Схвалити ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» інвестиційну програму на 2017 рік.

 

4. Схвалити інвестиційні програми ліцензіатам, що провадить господарську діяльність з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та її постачання на 2017 рік:

- Зміївської ТЕС ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО»;

- Трипільської ТЕС ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО»;

- Вуглегірської ТЕС ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО».

 

5. Встановити алгоритм розподілу коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії в частині перерахування коштів на поточний рахунок ДП «Енергоринок» для відшкодування витрат ДП «Енергоринок» у межах кошторису.

 

6. Відбулося публічне представлення Інформації про бюджет Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за 2016 рік.

 

7. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 21 квітня 2016 року № 655 «Про накладення штрафу на ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії, ухилення від виконання рішення Комісії та необхідність усунення порушень Ліцензійних умов з постачання електричної енергії і Ліцензійних умов з передачі електричної енергії».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux