Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

01.10.2015

Результат засідання за 01 жовтня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 1 жовтня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

  

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «БІЛОЦЕРКІВТЕПЛОЕНЕРГО» (встановлена потужність – 0,688 Гкал/год);

ТОВ «ЛІС» (встановлена потужність – 0,86 Гкал/год);

ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПІДПРИЄМСТВУ БЕРДИЧІВСЬКОГО ВИПРАВНОГО ЦЕНТРУ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПЕНІТЕНЦІАРНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ (№ 108)» (встановлена потужність – 0,86 Гкал/год).

 

2. Видати ТОВ «ЄВРОПЕЙСЬКА ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «ЕКОТЕПЛО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами (річний обсяг постачання – 7,35 Гкал).

 

3. Відмовити ПАТ «СУМСЬКЕ МАШИНОБУДІВНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами. 

 

4. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»;

ФОП Денисенко К.І.

 

5. Схвалити інвестиційні програми у сфері теплопостачання на 2015 рік: 

КП «Теплові мережі Ізмаїлтеплокомуненерго»;

Ізюмське комунальне підприємство теплових мереж;

Міське комунальне підприємство «Дніпропетровські міські теплові мережі».

 

6. Накласти штраф на ТОВ «РЕНДЖИ ТОМАШПІЛЬ» та зобов’язати усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

7. Накласти штраф на ПАТ «Одеська ТЕЦ» та зобов’язати усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та Правил провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

8. Накласти штраф на ПАТ «ДТЕК Східенерго» та зобов’язати усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

9. Накласти штраф на підприємство «Нововолинськводоканал» житлово-комунального об’єднання Нововолинської міської ради та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

10. Накласти штрафи на Комунальне підприємство «Глухівський тепловий район» і Комунально-побутове підприємство «Теплоенергопостач» Ірпінської міської ради та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

11. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів – постанови НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до Порядку затвердження та коригування інвестиційної складової в тарифі на електричну енергію»;

«Про внесення змін до форми звітності № 2-НКРЕ (місячна) «Звітні дані про обсяги передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та нормативні технологічні витрати електроенергії на 1 – 2 класами напруги» та інструкції щодо її заповнення».

 

13. Рекомендувати гарантованим постачальникам природного газу здійснювати свою діяльність до прийняття постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» та постанови НКРЕКП «Про затвердження Алгоритму розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання постачальників природного газу, на яких покладені спеціальні обов’язки» на підставі процедури, визначеної Алгоритмом розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання гарантованих постачальників природного газу, затвердженим постановою НКРЕ від 02.08.2012 № 1000.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux