Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

01.09.2021

Результат засідання за 01 вересня 2021 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 1 вересня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ГЕЦ»;

2) ТОВ «НГСУ».

 

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ТУТ ЕНЕРГІЯ».

 

3. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ»;

2) ТОВ «СОНЯЧНА ГЕНЕРАЦІЯ».

 

4. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «АРАБСЬКИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АЛЬЯНС ЮЕЙ»;

2) ТОВ «ГАЗПРОМПОСТАЧ».

 

5. Анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності), виданої ДП «СХІДГЗК».

 

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 червня 2021 року № 1069» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП щодо схвалення Плану розвитку системи розподілу АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» на 2022 – 2026 роки».

 

9. Перенести розгляд питання про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 09 грудня 2020 року № 2364» про перегляд тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» із застосуванням стимулюючого регулювання.

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕК «Про затвердження Змін до Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу».

 

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (затвердження змін до Кодексу газотранспортної системи та Кодексу газорозподільних систем).

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» на виробництво теплової енергії, виробленої на когенераційних установках».

 

13. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «РУБКОС»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ІНГУЛЕЦЬ ЕНЕРГО-2» (1 – 2 черги СЕС «Інгулець»)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 червня 2021 року № 1057» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ПП «ЗАХІДНА ІНВЕСТИЦІЙНА ГРУПА» (СЕС «Підлужжя-4», СЕС «Підлужжя-5» та СЕС «Підлужжя-6»), ТОВ «РУБКОС» (СЕС «Рубкос»)), ТОВ «ІНГУЛЕЦЬ ЕНЕРГО-2» (1 – 2 черги СЕС «Інгулець»)).

 

14. Прийняти постанову «Про внесення зміни до Порядку встановлення, перегляду та припинення дії «зеленого» тарифу на електричну енергію для суб’єктів господарської діяльності, споживачів електричної енергії, у тому числі енергетичних кооперативів, та приватних домогосподарств, генеруючі установки яких виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії».

 

15. Анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, видану ТОВ «ГАЗЕНЕРДЖИТРЕЙД», та визнати такою, що втратила чинність постанову НКРЕКП від 02 листопада 2018 року № 1329.

 

16. Застерегти КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 01.09.2021).

 

17. Застерегти ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності зі здійснення функцій гарантованого покупця (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 01.09.2021).

 

18. Накласти штраф на ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 01.09.2021).

 

19. Застерегти ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» щодо недопущення надалі недотримання вимог вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 01.09.2021).

 

20. Накласти штраф на ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» за порушення вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії» (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 01.09.2021).

 

21. Застерегти КП «ТЕЦ-ШОСТКА» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 01.09.2021).

 

22. Застерегти КП «ТЕЦ-ШОСТКА» щодо недопущення надалі недотримання вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 01.09.2021).

 

23. Накласти штраф на ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 01.09.2021).

 

24. Накласти штраф на АТ «КРИВОРІЖГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 01.09.2021).

 

25. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 02 червня 2021 року № 918 «Про накладення штрафу на АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

26. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 06 серпня 2021 року № 1282 «Про накладення штрафу на АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

27. Провести позапланові виїзні перевірки:

1) ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО».

2) ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ».

 

28. Провести позапланові виїзні перевірки:

1) ТОВ «ГІДРО-ІНВЕСТ»;

2) ТОВ «АГРОМОНТАЖНИК»;

3) ТОВ «ЕКО СЕЗАР»;

4) ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ»;

5) ТОВ «КВАЛІТЕТ-ПЛЮС»;

6) ТОВ «ТІС ЕКО»;

7) ПП «РІВС-2013».

 

29. Провести позапланові виїзні перевірки:

1) ТОВ «АКВА ЕНЕРГО»;

2) ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК»;

3) ТОВ «ЛІ»;

4) ТОВ «СМАРТЕНЕРГО»;

5) ТОВ НВЦ «ЄВРОДІМ»;

6) ТОВ «ДУКАТ»;

7) ТОВ «СМАРТ ЕНЕРДЖІС»;

8) ТОВ «ПРИКАРПАТТЯ ІНВЕСТ»;

9) ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП»;

10) ТЗОВ «ДЕЛЬТА ВЕСТ ОЙЛ ГРУП»;

11) ТОВ «КОМПАНІЯ «ОБЛЕНЕРГІЯ»;

12) ТОВ «МЕК»;

13) ТОВ «СОНЯЧНИЙ ТЕХНОПАРК ОЛЕШКИ».

 

30. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2019 року № 282».

 

31. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 20 грудня 2019 року № 2975 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

32. Прийняти постанову НКРЕКП щодо питань з оплати праці.

 

33. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Порядку проведення перевірок постачальників послуг комерційного обліку та стану комерційного обліку».

 

34. Погодити зміни до Програми відповідності АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

35. Перенести розгляд питання про погодження уповноваженої особи з питань відповідності ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».

 

36. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку».

 

37. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку розподілу пропускної спроможності міждержавних перетинів».

 

38. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 20 листопада 2020 року № 2138 щодо затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у жовтні 2020 року.

 

39. Внести зміни до кошторису ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2021 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2493.

 

40. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 17 грудня 2019 року № 2896 (щодо встановлення для оператора системи передачі та операторів систем розподілу граничної нижньої межі обов’язкової купівлі електричної енергії на ринку «на добу наперед»).

 

41. Затвердити зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux