Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

01.08.2023

Результат засідання за 01 серпня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 01 серпня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ГЕТ»;

2) ТОВ «ЕЛЕКТРОГАЗПОСТАЧ»;

3) ТОВ «ЕЛЕКТРО ТРЕЙД ІН».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕДГ»;

2) ТОВ «ЕЛЕКТРОГАЗПОСТАЧ»;

3) ТОВ «ЕНЕРГО ГРІД ТРЕЙД»;

4) ТОВ «ЕСУ»;

5) ТОВ «ЛЕПТОН ТРЕЙД»;

6) ТОВ «ПРИВАТНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ІНВЕСТИЦІЇ»;

7) ТОВ «УНІВЕРСАЛЬНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ РІШЕННЯ».

3. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 23 листопада 2022 року № 1518 (зміна найменування).

4. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 12 травня 2021 року № 800 (зміна найменування).

5. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 23 листопада 2022 року № 1514 (зміна найменування).

6. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік».

7. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік».

8. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на 2023 рік.

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 05 липня 2023 року № 1226».

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі» (щодо запровадження публічних договорів приєднання між Користувачами та «НЕК «Укренерго» та зміни порядку розрахунків за послуги з передачі електричної енергії та диспетчерського (оперативно-технологічного) управління).

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МІСЬКТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ» на 2023 – 2027 роки».

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МІСЬКТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ» на 2023 рік».

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проєктів регуляторних актів, на 2023 рік».

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу газорозподільних систем».

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до переліку кандидатур посадових осіб операторів газорозподільних систем, відповідальних за моніторинг впровадження програми відповідності, затвердженого постановою НКРЕКП від 24 жовтня 2017 року № 1289».

16. Накласти штраф на ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта планової перевірки від 05 липня 2023 року № 302).

17. Накласти штраф на ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд актів позапланової виїзної перевірки від 05 липня 2023 року № 303 та № 304).

18. Накласти штраф на ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

19. Застерегти КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

20. Застерегти ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства у сфері теплопостачання.

21. Накласти штраф на АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

22. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 08 червня 2023 року № 151-р («Про усунення порушень АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»).

23. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 14 червня 2023 року № 161-р («Про усунення порушень АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ»).

24. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 28 червня 2023 року № 172-р («Про усунення порушень АТ «ОДЕСАГАЗ»).

25. Визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 01 лютого 2022 року № 204 («Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ДНІПРОГАЗ»).

26. Визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 01 лютого 2022 року № 205 («Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ»).

27. Визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 01 лютого 2022 року № 215 («Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «КРИВОРІЖГАЗ»).

28. Провести позапланову виїзну перевірку ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії (за заявою ліцензіата).

29. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії (за зверненнями замовника послуги з приєднання).

30. Провести позапланову виїзну перевірку ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ МЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії (за зверненням замовника послуги з приєднання).

31. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії (за зверненням замовника послуги з приєднання).

32. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» (щодо виконання рішення НКРЕКП).

33. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» з постачання природного газу.

34. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД» з постачання природного газу.

35. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД» з постачання електричної енергії споживачу.

36. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО» з виробництва електричної енергії.

37. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 07 лютого 2023 року № 245» (щодо внесення змін до Інвестиційної програми КП ВО КИЇВРАДИ (КМДА) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6)» на 2023 рік).

38. Затвердити Зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

39. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux