Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

01.08.2019

Результат засідання за 01 серпня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 1 серпня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕКРА КАВКАЗ-УКРАЇНА»;

ТОВ «ІНПЕКС ГАЗ»;

ТОВ «НГ ТРЕЙДІНГ»;

ТОВ «СТРІМ ГАЗ»;

ТОВ «ТІРАС-ПОСТАЧ»;

ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ГАЗОВИЙ КЛУБ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ФГ «АГРО − 1»;

КП ВМР «ВМТЕ»;

ТОВ «ЛЕДБУД»;

ТОВ «ФРУНЗЕ СОЛАР»;

ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ».

 

3. Видати нові ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та анулювати старі ліцензії з виробництва електричної енергії:

ТОВ ФІРМА «ГРІЛЬ»;

ТОВ НВЦ «ЄВРОДІМ»;

ТОВ «С. А. ЕНЕРДЖІ»;

ТЗОВ «ТОПОЛЬКИ». 

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання з виробництва електричної енергії ТОВ «СОНЯЧНА ГЕНЕРАЦІЯ».

 

5. Уточнити місце провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-КРЕМЕНЧУК».

 

6. Анулювати ТОВ «СОВ ПЛЮС» ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу та з постачання електричної енергії.

 

7. Видати ТОВ «ЛАНККАСТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

8. Схвалити ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» Інвестиційну програму з розподілу електричної енергії на 2019 рік.

 

9. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 01.08.2019).

 

10. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 01.08.2019).

 

11. Накласти штрафи на КП «ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 01.08.2019).

 

12. Накласти штраф на ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» за порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 01.08.2019).

 

13. Накласти штрафи на ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 01.08.2019).

 

14. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МЕЛІТОПОЛЬСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 01.08.2019).

 

15. Застерегти ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

16. Вимоги постанови НКРЕКП від 26 березня 2019 року № 420 «Про накладення штрафу на ПРАТ «НИЖНЬОДНІСТРОВСЬКА ГЕС» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

17. Вимоги постанови НКРЕКП від 26 березня 2019 року № 421 «Застереження щодо недопущення надалі ПРАТ «НИЖНЬОДНІСТРОВСЬКА ГЕС» порушень Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

18. Провести позапланову перевірку КП «КОМПАНІЯ «ВОДА ДОНБАСУ».

 

19. Унести зміну до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 квітня 2019 року № 641»;

«Про затвердження Типового договору купівлі-продажу електричної енергії між гарантованим покупцем та суб’єктом господарювання, який за результатами аукціону набув право на підтримку»;

«Про затвердження Порядку продажу та обліку електричної енергії, виробленої споживачами, а також розрахунків за неї»;

«Про внесення змін до Правил постачання природного газу».

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП:

«Про схвалення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2019 рік»;

«Про схвалення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на 2019 рік».

 

22. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 липня 2016 року № 1234».

 

23. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про погодження Програми відповідності АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

«Про погодження уповноваженої особи з питань відповідності АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 

24. Продовжити розгляд питання про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» на 2019 рік».

 

25. Зняти з розгляду питання про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «ОБ᾽ЄДНАНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux