Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

01.02.2022

Результат засідання за 01 лютого 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 01 лютого 2022 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ТОВ «УТЕК» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕЛЕКТРОТІМ»;

2) ТОВ «ЄГЕК Трейдінг»;

2) ТОВ «МІНТЕРН».

3. Зупинити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТІМБЕР ВОЛИНЬ ГРУП» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

4. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄГЕК Трейдінг» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

5. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГОІНВЕСТ ГРУП» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії у зв’язку із встановленням невідповідності здобувача ліцензії Ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

6. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТК САН ЕНЕРГО» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії у зв’язку із встановленням невідповідності здобувача ліцензії Ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

7. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2020 року № 1790 (зміна найменування).

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про внесення змін до постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на виробництво теплової енергії для ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА», КПТМ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», КП «ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК» КМР», ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» та ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ».

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 27.11.2018 № 1554» (зміна назви ТОВ «ДТЕК МИРОНІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» на ТОВ «МИРОНІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»).

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення «зеленого» тарифу на виробництво електричної енергії Сокирянською гідроелектростанцією ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖИ» відповідно до Закону України «Про альтернативні джерела енергії», згідно з заявою ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖИ» щодо затвердження «зеленого» тарифу суб’єкту господарювання від 26 грудня 2018 року».

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2022 рік:

1) КП «БАХМУТ-ВОДА»;

2) КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

3) КП ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»;

4) КП «ВОДОКАНАЛ М. УЖГОРОДА».

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води ОБЛАСНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДНІПРО-КІРОВОГРАД».

13. Застерегти ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДОНБАСЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

14. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії

15. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДНІПРЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

16. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

17. Застерегти ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТРЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

18. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 01.02.2022).

19. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

20. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ЗАВОД «ЕНЕРГЕТИК» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

21. Застерегти ТОВ «АГРОБУДТЕХНОЛОГІЇ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

22. Накласти штрафи за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу:

1) АТ «ЛЬВІВГАЗ»;

2) АТ «ЛЬВІВГАЗ»;

3) АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ»;

4) АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ».

23. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, та визнати такою, що втратила чинність, постанова НКРЕКП від 14 червня 2018 року № 456.

24. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГІЯ – НОВИЙ РОЗДІЛ» ліцензію з постачання природного газу, та внести зміни до постанови НКРЕКП від 09 жовтня 2019 року № 1204.

25. Зупинити до 31 липня 2022 року дію безстрокової ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках, виданої ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ», згідно з постановою НКРЕКП від 20 липня 2006 року № 928.

26. Анулювати ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ КОЗАКУ ВАСИЛЮ МИКОЛАЙОВИЧУ ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та визнати такою, що втратила чинність, постанова НКРЕКП від 10 червня 2020 року № 1099.

27. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 09 вересня 2021 року № 1510 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

28. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2021 року № 2582 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ІДПРИЄМСТВО «КАМ'ЯНСЬКИЙ МІСЬКВОДОКАНАЛ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

29. Прийняти рішення за результатами розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, проведеного на підставі постанови НКРЕКП від 08 липня 2021 року № 1117.

30. Провести позапланову виїзну перевірку у нафтогазовому комплексі АТ «КИЇВОБЛГАЗ».

31. Провести позапланову виїзну перевірку у нафтогазовому комплексі АТ «КИЇВОБЛГАЗ».

32. Провести позапланові виїзні перевірки у нафтогазовому комплексі:

1) АТ «ВІННИЦЯГАЗ»;

2) АТ «ВОЛИНЬГАЗ»;

3) ПРАТ «ГАДЯЧГАЗ»

4) АТ «ДНІПРОГАЗ»;

5) АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ»;

6) АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ»;

7) АТ «ЖИТОМИРГАЗ»;

8) АТ «ЗАКАРПАТГАЗ»;

9) АТ «ЗАПОРІЖГАЗ»;

10) АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ»;

11) АТ «КИЇВГАЗ»;

12) АТ «КИЇВОБЛГАЗ»;

13) ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ»;

14) ПРАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ»;

15) АТ «КРИВОРІЖГАЗ»;

16) АТ «ЛУБНИГАЗ»;

17) АТ «ЛЬВІВГАЗ»;

18) ПАТ «МАРІУПОЛЬГАЗ»;

19) АТ «МИКОЛАЇВГАЗ»;

20) АТ «ОДЕСАГАЗ»;

21) АТ «ПОЛТАВАГАЗ»;

22) АТ «РІВНЕГАЗ»;

23) АТ «СУМИГАЗ»;

24) АТ «ХАРКІВГАЗ»;

25) АТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ»;

26) АТ «ХЕРСОНГАЗ»;

27) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ»;

28) АТ ЧЕРКАСИГАЗ»;

29) АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ».

33. Провести позапланові виїзні перевірки у сфері електроенергетики:

1) ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями споживачів);

2) ТОВ «ВІННЕР СОЛАР» (за заявою ліцензіата).

34. Збільшити строк проведення планової перевірки у сфері електроенергетики ПОСП «УМАНСЬКИЙ ТЕПЛИЧНИЙ КОМБІНАТ».

35. Збільшити строки проведення позапланових виїзних перевірок у сфері електроенергетики:

1) АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

2) АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»;

3) АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

4) ТОВ «ЕНЕРА СУМИ».

36. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

37. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Правил ринку».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux