Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

01.02.2019

Результат засідання за 01 лютого 2019 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 1 лютого 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ПП «ГАЛЕНЕРГОПОСТАЧ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

2. Видати ТОВ «БУДКОНТАКТ МВС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

3. Видати ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

 

4. Видати ТОВ «ВОК-БІЗТРЕЙД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії:

ТОВ «СОНЦЕДАР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО».

 

6. Прийняти постанову НКРЕКП: «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 04 квітня 2017 року № 467» (Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів).

 

7. Залишити заяву ТОВ «ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО» про отримання ліцензії з розподілу електричної енергії без розгляду.

 

8. Накласти штраф на ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» за порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 01.02.2019).

 

9. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 01.02.2019).

 

10. Накласти штраф на АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 01.02.2019).

 

11. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРТРАНСГАЗ» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

12. Провести позапланову перевірку ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

 

13. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Графіка надання на розгляд НКРЕКП інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та розподілу електричної енергії на 2020 рік».

 

15. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2018 року № 1695» щодо зміни тарифів на виробництво теплової енергії на 2019 рік для ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux