Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

01.12.2016

Результат засідання за 01 грудня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 1 грудня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ПІДПРИЄМСТВУ У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕМОНТНИК» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 105,56 кВт).

 

2. Переоформити ПАТ «УКРТРАНСНАФТА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з транспортування нафти магістральним трубопроводом, на безстрокову.

 

3. Встановити тарифи на виробництво електричної та теплової енергії на ТЕЦ з 1 грудня 2016 року для 50 підприємств.

 

4. Внести зміни до І розділу (інвестиційної програми на 2016 рік) Плану розвитку газорозподільної системи на 2016 – 2025 роки:

- ПАТ «ЗАКАРПАТГАЗ»;

- ПАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ»;

- ПАТ «ТИСМЕНИЦЯГАЗ»;

- ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ».

 

5. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на грудень 2016 року.

 

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП щодо запровадження на ринку природного газу використання одиниць енергії».

 

7. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про затвердження Порядку формування та оприлюднення реєстру суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, діяльність яких регулює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»;

- «Про затвердження на грудень 2016 року вирівнювальних націнок (знижок) з розрахунку на 1 МВт•год відпущеної з ОРЕ електроенергії на території здійснення ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії за регульованим тарифом»;

- «Про затвердження Плану заходів зі здійснення державного контролю ліцензіатів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на 2017 рік».

 

8. Перенести розгляд питань про:

- порушення ДОЧІРНІМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ЦЕНТРГАЗ» ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «КІРОВОГРАДГАЗ» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом;

- порушення ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом;

- порушення ДЕРЖАВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ «УКРІНТЕРЕНЕРГО» Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії;

- порушення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО»: Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення і Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії;

- порушення ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «СУМСЬКЕ МАШИНОБУДІВНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ» Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), постачання теплової енергії.

 

9. Зняти з розгляду питання про коригування тарифів на виробництво електричної та теплової енергії на ТЕЦ з 1 грудня 2016 року для ПАТ «Харківська ТЕЦ-5».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux