Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Відключення електропостачання побутовому споживачу у разі несплати заборгованості за спожиту електричну енергію (з урахуванням встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби (COVID-19))
Опубліковано 25 листопада 2021 року о 09:03Згідно з пунктами 4.17 розділу IV та 7.5 розділу VІІ Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 (далі – ПРРЕЕ), передбачено припинення постачання електричної енергії споживачу у разі заборгованості з оплати за спожиту електричну енергію відповідно до умов договору з електропостачальником. Припинення постачання електричної енергії здійснюється за умови попередження споживача не пізніше ніж за 10 робочих днів до дня відключення.

 

Пунктом 3¹ розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» визначено, що на території регіонів України (областей, м. Києва, м. Севастополя), на яких установлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки та протягом 30 днів з дня його скасування забороняється припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх не оплати або оплати не в повному обсязі.

 

На інформаційному слайді зображено послідовність дій побутового споживача у випадку отримання ним попередження про відключення електропостачання при наявності заборгованості за спожиту електричну енергію.