Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт постанови, що має ознаки регуляторного акта, – Зміни до додатка 9 до Правил ринку "на добу наперед" та внутрішньодобового ринку
Опубліковано 23 липня 2021 року о 13:45

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

 про оприлюднення проєкту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до додатка 9 до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку»

 

Згідно з частиною другою статті 2 Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон) правила ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку (далі – РДН/ВДР)  розробляються і адмініструються оператором ринку та затверджуються Регулятором.

На виконання вимог Закону постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 308 було затверджено Правила ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку (далі – Правила РДН/ВДР).

Відповідно до пункту 4.4 розділу IV Правил РДН/ВДР оператор ринку має право на відшкодування учасниками РДН/ВДР його економічно обґрунтованих витрат, пов'язаних із провадженням діяльності зі здійснення функцій оператора ринку.

Оператор ринку розраховує та погоджує з Регулятором розміри фіксованого платежу за участь у РДН/ВДР та тарифу на здійснення операцій купівлі-продажу на РДН/ВДР відповідно до Порядку розрахунку розміру фіксованого платежу за участь у РДН/ВДР та тарифу на здійснення операцій купівлі-продажу на РДН/ВДР, що є додатком 9 до цих Правил. 

З метою сприяння отриманню оператором ринку обсягу коштів (сплачених учасниками РДН/ВДР, як тариф на здійснення операцій купівлі-продажу на РДН/ВДР), достатнього для покриття запланованих господарських витрат підприємства та отримання прибутку, який планується спрямовувати на забезпечення розвитку підприємства, НКРЕКП розроблено проєкт постанови «Про затвердження Змін до додатка 9 до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку»  (далі – Проєкт постанови).

Проєкт постанови, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу, обґрунтуванням та порівняльною таблицею оприлюднені з метою отримання зауважень та пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет  http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2021/pr_153/pr_153-2021.zip.

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: hrusyk@nerc.gov.ua та tabachuk@nerc.gov.ua

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 05 серпня 2021 року (включно) у письмовому та електронному вигляді. 

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови мають надаватись у письмовому та електронному вигляді у форматах doc, docx за формою згідно з додатком 1 до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

23.07.2021


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux