Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Повідомлення про проведення установчих зборів для формування Громадської ради при НКРЕКП
Опубліковано 21 вересня 2021 року о 13:35

ІНІЦІАТИВНА ГРУПА З ПІДГОТОВКИ ДО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ

ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

ПРИ НАЦІОНАЛЬНІЙ КОМІСІЇ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ

ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення установчих зборів для формування Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, інформує про те, що 11 листопада 2021 року о 10.00 відбудуться установчі збори для формування Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Для обговорення на установчих зборах виносяться такі питання:

1. Визначення кількісного складу Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

2. Обрання Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Збори будуть проведені в НКРЕКП за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кімната № 123.

До складу Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, можуть бути обрані представники громадських об'єднань, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об'єднань, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України у сфері, що пов'язана з діяльністю НКРЕКП, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради.

До складу Громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування.

Склад Громадської ради формуватиметься на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Протокол установчих зборів та склад Громадської ради буде оприлюднено на офіційному вебсайті НКРЕКП.

Інститутам громадянського суспільства для участі в установчих зборах необхідно подати заяву до ініціативної групи у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради;

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

- копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності;

- інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як власником бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (якщо інститут громадянського суспільства працює менше року – за період діяльності);

- відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Біографічна довідка та інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства надаються також в електронному вигляді на e-mail: SlobodianukO@nerc.gov.ua .

Заява з доданими документами подається (надсилається) відповідальній особі (секретарю) ініціативної групи.

Приймання заяв припиняється за 30 календарних днів до проведення установчих зборів (до 11 жовтня 2021 року включно).

На підставі поданих заяв ініціативна група складе список кандидатів до складу Громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, і у разі потреби уточнить місце проведення установчих зборів, про що буде повідомлено не пізніше ніж за три робочих дні до проведення установчих зборів на офіційному вебсайті НКРЕКП. Крім того на вебсайті буде оприлюднена інформація про результати діяльності інститутів громадянського суспільства за останній рік, біографічні довідки делегованих ними представників.

Ініціативну групу утворено діючою Громадською радою при НКРЕКП на її засіданні 20.08.2021 (Протокол № 6) у складі:

 • Котко Василь Григорович, голова Громадської ради при НКРЕКП, ГС «ПЕРША ЕНЕРГЕТИЧНА АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНИ»;
 • Голікова Світлана Веніамінівна, член Громадської ради при НКРЕКП, ГО «Жіночий енергетичний клуб України»;
 • Курмаз Андрій Миколайович, член Громадської ради при НКРЕКП, ГС «АСОЦІАЦІЯ ГАЗОВОГО РИНКУ УКРАЇНИ»;
 • Стасюк Олександр Анатолійович, начальник відділу зв'язків із засобами масової інформації Управління інформації та комунікації НКРЕКП;
 • Слободянюк Олена Володимирівна, головний спеціаліст відділу зв'язків із засобами масової інформації Управління інформації та комунікації НКРЕКП.

На засіданні ініціативної групи 21.09.2021 її головою було обрано Котка В. Г., секретарем – Слободянюк О.В.

Відповідальна особа - Слободянюк Олена Володимирівна, головний  спеціаліст відділу зв’язків із засобами масової інформації Управління інформації та комунікації НКРЕКП, тел. (044) 204-70-54, e-mail: SlobodianukO@nerc.gov.ua, 03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19, кімната № 205.

 21 вересня 2021 року                                     Ініціативна група з підготовки установчих зборів


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux