Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюються узагальнені зауваження та пропозиції до проєкту постанови щодо змін до деяких постанов НКРЕКП (Кодексу газотранспортної системи та Кодексу газорозподільних систем)
Опубліковано 12 серпня 2021 року о 15:25

Відповідно  до частини четвертої статті 15 Закону України «Про Національну комісію,  що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних  послуг» (Закон України), зауваження і пропозиції до проектів рішень,  одержані протягом встановленого строку, оприлюднюються шляхом розміщення  на офіційному веб-сайті Регулятора та підлягають обов'язковому розгляду  Регулятором за участі фізичних, юридичних осіб, їх об'єднань, органів  місцевого самоврядування та інших заінтересованих осіб, які надали такі  зауваження та пропозиції, у порядку, затвердженому Регулятором.

На виконання вимог Закону України, оприлюднюються Узагальнені зауваження і пропозиції до проєкту постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП», що має ознаки регуляторного акту (проєкт постанови), які були отримані від фізичних, юридичних осіб, їх об'єднань, органів   місцевого самоврядування та інших заінтересованих осіб у період з   28.07.2021 по 06.08.2021 включно (див. тут).

Одночасно повідомляємо, що до таблиці узагальнених зауважень та пропозицій до   проєкту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, не були   включені зауваження та пропозиції, надані Секретаріатом Енергетичного   Співтовариства оскільки вони були надані не за формою, передбаченою   додатком 1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень   Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах   енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30  червня 2017 року № 866.

Відкрите обговорення (розгляд зауважень та пропозицій) Проєкту постанови відбудеться 18.08.2021 о 17:00 у приміщенні НКРЕКП (м. Київ, вул. Смоленська, 19, к. 123).

Особам,  які надали зауваження та пропозиції до проєкту рішення НКРЕКП, за 3   робочі дні до проведення відкритого обговорення (розгляду зауважень та   пропозицій) НКРЕКП буде направлено листи-запрошення щодо проведення   відкритого обговорення.

Інші  особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні (розгляді   зауважень та пропозицій) проєкту рішення НКРЕКП, можуть подати заявки   про участь у такому обговоренні до НКРЕКП не пізніше як за 1 робочий   день до проведення розгляду (відкритого обговорення). Для участі у   відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП заявки приймаються в   електронному вигляді на електронну адресу:  daria.yakushko@nerc.gov.ua.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux