Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюються узагальнені зауваження і пропозиції до проєкту постанови щодо змін до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку
Опубліковано 22 грудня 2020 року о 13:00На виконання вимог частини четвертої статті 15 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та відповідно до пункту 3.3 Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, оприлюднюються узагальнені зауваження та пропозиції до проєкту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку», які були отримані у період з 19.03.2020 по теперішній час (див. тут).

 

Проєкт постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, та матеріали оприлюднені на офіційному вебсайті НКРЕКП у мережі Інтернет /proyekti-rishen?&name=Про затвердження Змін до Правил ринку "на добу наперед" та внутрішньодобового ринку.

 

Відкрите обговорення (розгляд зауважень та пропозицій) проєкту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, відбудеться 28.12.2020  о 10:00 в режимі відеоконференції за допомогою програми Zoom.

 

Особам, які надали зауваження та пропозиції до проєкту рішення НКРЕКП, за 3 робочі дні до проведення відкритого обговорення (розгляду зауважень та пропозицій) НКРЕКП буде направлено листи-запрошення.

 

Інші особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні (розгляді зауважень та пропозицій) проєкту рішення НКРЕКП, можуть подати заявки про участь у такому обговоренні до НКРЕКП. Для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП, заявки приймаються до 27.12.2020 у письмовому та/або електронному вигляді на адресу: babenko@nerc.gov.ua.

 

Крім того, звертаємо увагу на те, що НКРЕКП відноситься до переліку організацій що мають спеціальний статус, в частині допуску іноземних громадян до будівлі.

 

З огляду на зазначене та з метою забезпечення можливості допуску іноземних громадян на відкриті обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку», що відбудуться 28.12.2020 , іноземним громадянам необхідно зареєструватись до 26.12.2020 включно, для чого необхідно зазначити наступну інформацію:

-прізвище, ім’я, по-батькові;

-дату народження;

- громадянство;

- компанію (організацію), представниками якої являються. 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux