Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюються узагальнені зауваження і пропозиції до проєкту постанови щодо Змін до Правил ринку
Опубліковано 07 вересня 2020 року о 17:00На виконання вимог частини четвертої статті 15 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та відповідно до пункту 3.3 Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, оприлюднюються Узагальнені зауваження та пропозиції до проєкту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку», які були отримані у період з 19 березня 2020 року по теперішній час (частину 1 див. тут, частину 2 див. тут, частину 3 див. тут, частину 4 див. тут та частину 5 див. тут).

 

Проєкт постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, та матеріали оприлюднені на офіційному вебсайті НКРЕКП у мережі Інтернет /proyekti-rishen?&name=Про затвердження Змін до Правил ринку .

 

Відкрите обговорення (розгляд зауважень та пропозицій) проєкту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, відбудеться 14 вересня 2020 року о 13:00 в режимі відеоконференції за допомогою програми Zoom..

 

Особам, які надали зауваження та пропозиції до проєкту рішення НКРЕКП, за 3 робочі дні до проведення відкритого обговорення (розгляду зауважень та пропозицій) НКРЕКП буде направлено листи-запрошення.

 

Інші особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні (розгляді зауважень та пропозицій) проєкту рішення НКРЕКП, можуть подати заявки про участь у такому обговоренні до НКРЕКП. Для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП, заявки приймаються до 11 вересня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді на адресу: galko@nerc.gov.ua.

 

Крім того, звертаємо увагу на те, що НКРЕКП відноситься до переліку організацій що мають спеціальний статус, в частині допуску іноземних громадян до будівлі.

 

З огляду на зазначене та з метою забезпечення можливості допуску іноземних громадян на відкриті обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку», що відбудуться 14 вересня 2020 року, іноземним громадянам необхідно зареєструватись до 10 вересня 2020 року включно, для чого необхідно зазначити наступну інформацію:

- прізвище, ім’я, по-батькові;

- дату народження;

- громадянство;

- компанію (організацію), представниками якої являються.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux