Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюються узагальнені зауваження і пропозиції до проекту постанови щодо змін до Кодексу систем передачі
Опубліковано 12 жовтня 2018 року о 17:16



На виконання вимог частини четвертої статті 15 Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", відповідно до пункту 3.3 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, оприлюднюються Узагальнені зауваження і пропозиції до проекту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Кодексу систем передачі", які були отримані від фізичних, юридичних осіб, їх об'єднань, органів місцевого самоврядування та інших заінтересованих осіб у період з 07.09.2018 до 10.10.2018 (включно) (див. тут).

 

Проект постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі" (Проект) розроблено у зв'язку з необхідністю удосконалення норм Кодексу системи передачі, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 309, а також з метою більш детального врегулювання питань порядку приєднання до системи передачі та систем розподілу генеруючих одиниць типу B, C, D та збільшення величини дозволеної до використання потужності електроустановок споживачів, які вже приєднані до системи передачі з напругою в точці приєднання нижче 220 кВ.

 

Проект, що має ознаки регуляторного акта, та відповідні матеріали оприлюднені на офіційному веб-сайті НКРЕКП у мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/proyekti-rishen?&name=Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі.

 

Відкрите обговорення відбудеться 17.10.2018 о 10:00 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, кімн. 123.

 

Особам, які надали пропозиції та зауваження до Проекту, за 3 робочі дні до проведення відкритого обговорення (розгляду зауважень та пропозицій) НКРЕКП буде направлено листи-запрошення.

 

Інші особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні (розгляді пропозицій та зауважень) Проекту, можуть подати заявки про участь у такому обговоренні до НКРЕКП не пізніше як за 2 дні до проведення розгляду (відкритого обговорення). Для участі у відкритому обговоренні Проекту заявки приймаються до 15.10.2018 у письмовому та/або електронному вигляді на адресу: Gordienko@nerc.gov.ua.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux