Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюються узагальнені зауваження і пропозиції до проєкту постанови щодо змін до Методики розрахунку вартості робіт з підключення електроустановок споживачів до електричних мереж ліцензіата
Опубліковано 31 травня 2021 року о 14:32

На  виконання вимог частини четвертої статті 15 Закону України «Про   Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах   енергетики та комунальних послуг», пункту 3.3 Порядку проведення   відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює  державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,   затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, оприлюднюються   Узагальнені зауваження і пропозиції до проєкту рішення, що має ознаки   регуляторного акта, – проєкту постанови НКРЕКП  «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2017 року № 1618»  та копії листів, які містять зауваження та пропозиції, що були отримані  від заінтересованих осіб, у період з 05.02.2021 до 22.02.2021 (див. тут).

Проєкт постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, та матеріали оприлюднені на офіційному вебсайті НКРЕКП у мережі Інтернет https://www.nerc.gov.ua/?id=58804.

З  метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 серед населення   України та з урахуванням положення частини четвертої статті 29 Закону   України «Про захист населення від інфекційних хвороб», пункту 1   постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про   встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних   заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», відкрите обговорення проєкту рішення НКРЕКП відбудеться в режимі відеоконференції 04.06.2021 о 10:00.

Особам,  які надали зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту рішення   НКРЕКП, направлено листи-запрошення щодо проведення відкритого   обговорення в режимі відеоконференції.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП приймаються до 10:00 03.06.2021 в електронному вигляді на електронну адресу: landar@nerc.gov.ua ,  контактна особа: Ландар Вадим Олександрович, тел. (044) 204-48-70. У  повідомленні про бажання взяти участь у відкритому обговоренні необхідно  обов’язково вказати контактні дані представників,  які візьмуть участь в обговоренні, а саме прізвище, ім’я по батькові,   посада, контактний телефон та електронну адресу, що буде ідентифікатором  для відеоконференції.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux