Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюються проєкти постанов щодо зміни тарифів на виробництво теплової енергії для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ та когенераційних установках
Опубліковано 06 грудня 2019 року о 14:30На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 06 грудня 2019 року, схвалено проєкти рішень НКРЕКП щодо зміни тарифів на виробництво теплової енергії для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ і когенераційних установках.

 

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення вищезгаданих проєктів рішень НКРЕКП.

 

Зазначені проєкти рішення НКРЕКП оприлюднюються з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/storage/app/uploads/public/61a/e9f/6a6/61ae9f6a601d7437383953.pdf .

 

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 13 грудня 2019 року включно у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: Hirich@nerc.gov.ua,  Kikot@nerc.gov.ua.

 

Відкрите обговорення проєктів рішень НКРЕКП щодо зміни тарифів на виробництво теплової енергії для:

ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «ДТЕК МИРОНІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»;

ТОВ «ЕНЕРГІЯ І ГАЗ УКРАЇНА»;

МКП «ОДЕСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ №2»;

КП «МІСЬКТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО МАЯК ЛТД»;

АТ «ДНІПРОАЗОТ»;

КП ВМР «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»;

ПрАТ «ДНІПРОВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД»;

ВАТ «ЗМК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ»;

СП ТОВ  «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ»;

КПТМ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»;

КП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»;

ПрАТ «ЛИСИЧАНСЬКА НАФТОВА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «Рівнетеплоенерго»

відбудеться 17 грудня 2019 року о 15:00 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, каб. 311.

 

Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП приймаються до 16:00 13 грудня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: Hirich@nerc.gov.ua, Kikot@nerc.gov.ua .

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux