Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюються проєкти постанов щодо встановлення тарифів на виробництво теплової енергії для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ і когенераційних установках та схвалення інвестиційних програм ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії на ТЕЦ і когенераційних установках на 2020 рік
Опубліковано 04 грудня 2019 року о 15:12На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 03 грудня 2019 року, схвалено проєкти рішень НКРЕКП щодо встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на 2020 рік для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ і когенераційних установках та щодо схвалення інвестиційних програм ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралях та когенераційних установках на 2020 рік.

 

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення вищезгаданих проєктів рішень НКРЕКП.

 

Зазначені проєкти рішення НКРЕКП оприлюднюються з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/storage/app/uploads/public/61a/e9f/6f8/61ae9f6f8a642924051486.pdf .

 

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 13 грудня 2019 року включно у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: kichkovskyi@nerc.gov.ua , Kikot@nerc.gov.ua .

 

Відкрите обговорення проєктів рішень НКРЕКП щодо встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на 2020 рік для:

ПРАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»;

ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»;

ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО»;

ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»;

ПАТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ»;

ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ»;

КП «ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК» (ВП «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»);

ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ»;

АТ «ХЕРСОНСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»;

ДП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»;

КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ»;

КП ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»;

ДМП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»

відбудеться 17 грудня 2019 року о 10:00 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, каб. 311.

 

Відкрите обговорення проектів рішень НКРЕКП щодо встановлення тарифів на виробництво теплової енергії та щодо схвалення інвестиційних програм на 2020 для:

АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»;

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»;

КП ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6);

ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО»;

ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА»;

ДП «КАЛУСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ-НОВА»;

ПрАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5»;

ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО»

відбудеться 17 грудня 2019 року об 11:30 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, каб. 311.

 

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 16:00 13 грудня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: kichkovskyi@nerc.gov.ua Kikot@nerc.gov.ua .

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux