Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюються проєкти постанов щодо внесення змін до деяких постанов НКРЕКП стосовно перегляду тарифів на виробництво теплової енергії для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ
Опубліковано 19 серпня 2021 року о 09:38На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 18 серпня 2021 року, схвалено проєкти постанов щодо перегляду тарифів на виробництво теплової енергії для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ.

 

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проєктів вищезгаданих рішень НКРЕКП.

 

Зазначені проєкти рішення НКРЕКП оприлюднюються з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/storage/app/uploads/public/61a/e9d/033/61ae9d0339c40725921941.pdf .

 

Відкрите обговорення проєктів рішень НКРЕКП щодо зміни тарифів на виробництво теплової енергії на 2021 рік для:

1. КП ВО КИЇВРАДИ (КМДА) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6)»,

2. ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ»,

3. АТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ»,

4. ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»,

5. ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА»,

 

Відбудеться 30 серпня 2021 року о 10:00 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, каб. 123.

 

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 27 серпня 2021 року включно у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: pshenichniy@nerc.gov.ua , dovzhenko@nerc.gov.ua , kichkovskyi@nerc.gov.ua .

 

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 27 серпня 2021 року включно у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: pshenichniy@nerc.gov.ua , dovzhenko@nerc.gov.ua , kichkovskyi@nerc.gov.ua .

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux