Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюються проєкти постанов щодо схвалення інвестиційних програм ліцензіатів з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та когенераційних установках на 2020 рік (ПрАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕЦ», ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» та ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5»)
Опубліковано 28 грудня 2019 року о 13:04На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 24 грудня 2019 року, схвалено проєкти рішень НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм ПрАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕЦ», ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» та ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5» на 2020 рік.

 

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проєктів зазначених рішень НКРЕКП.

 

Зазначені проєкти рішень НКРЕКП оприлюднюються з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/storage/app/uploads/public/61a/e9f/2b9/61ae9f2b9bbe0084524296.pdf .

 

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 8 січня 2020 року включно у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: kichkovskyi@nerc.gov.ua , Kikot@nerc.gov.ua, vysotsky@nerc.gov.ua.

 

Відкрите обговорення проєктів рішень НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм ліцензіатів з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та когенераційних установках на 2020 рік (ПрАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕЦ», ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» та ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5») відбудеться 9 січня 2020 року об 11:00 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, каб. 311.

 

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 16:00 8 січня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: kichkovskyi@nerc.gov.ua , Kikot@nerc.gov.ua, vysotsky@nerc.gov.ua.

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux