Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюються проєкти постанов щодо перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії за підсумками здійснення заходів державного контролю у 2021 році для низки підприємств
Опубліковано 07 липня 2021 року о 17:55На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 07 липня 2021 року, схвалено проєкти постанов НКРЕКП щодо перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії за підсумками здійснення заходів державного контролю у 2021 році для:

ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»;

АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»;

АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»;

ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ».

 

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії за підсумками здійснення заходів державного контролю у 2021 році.

 

Ураховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) відкрите обговорення схвалених проєктів постанов відбудеться дистанційно шляхом застосування технічних засобів, зокрема відео- та аудіозв’язку 22 липня 2021 року о 14:30.

 

Проєкти постанов НКРЕКП разом з обґрунтовуючими матеріалами оприлюднено з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет /storage/app/uploads/public/61a/e9d/2e0/61ae9d2e040d4597750052.pdf .

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: stepanyk@nerc.gov.uа (надіслати обов’язково у форматі Word та у форматі PDF). Контактна особа: Степанюк Тетяна Юріївна тел. 204-48-70.

 

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 19 липня 2021 року у письмовому та електронному вигляді.

 

Заявки для участі у відкритому обговоренні проєктів рішень НКРЕКП приймаються до 20 липня 2021 року (включно) в письмовому та електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська, 19, м. Київ, 03057, e-mail: stepanyk@nerc.gov.uа.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux