Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт постанови щодо встановлення тарифів на виробництво теплової енергії КП ВМР «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО
Опубліковано 14 липня 2021 року о 16:28

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 14 липня 2021 року, схвалено проєкт постанови «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії КП ВМР «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії КП ВМР «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО».

Проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії КП ВМР «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» оприлюднюється з метою одержання зауважень та пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2021/pr_146/pr_146-2021.pdf .

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 22 липня 2021 року включно у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: kichkovskyi@nerc.gov.ua, geiko@nerc.gov.ua .

Відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії КП ВМР «ВІННИЦЯ-МІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» відбудеться 26 липня 2021 року об 11:00 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, каб. 123.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту постанови НКРЕКП приймаються до 22 липня 2021 року включно у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: kichkovskyi@nerc.gov.ua.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux