Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт постанови, що має ознаки регуляторного акта, – зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії
Опубліковано 16 вересня 2021 року о 15:56

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ


ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оприлюднює проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії».

Проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії» розроблено на виконання Закону України «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу» (Закон № 1639-IX), а саме підпункту 7 пункту 2 Розділу II «Прикінцеві та перехідні положення», яким встановлено внести зміни до абзацу першого частини п'ятої статті 64 Закону України «Про ринок електричної енергії» (Закон про ринок), у частині порядку формування ціни (тарифу) на послуги з постачання електричної енергії постачальником «останньої надії» (ПОН).

Відповідно до пункту 1 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 1639-IX, цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, крім підпункту «г» підпункту 7 пункту 2 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» цього Закону, який набирає чинності з першого числа третього місяця, що настає за місяцем, в якому опубліковано цей Закон, тобто з 01.11.2021.

Керуючись Законом про ринок та Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312, ПОН має повідомити споживачів, з якими укладено відповідний договір, про істотні зміни умов постачання, ціни на електричну енергію, а також про право споживачів припинити дію договору, якщо вони не приймають нові умови, не пізніше ніж за 20 днів до їх застосування, а саме до 10.10.2021.

Проєкт постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу, обргунтуванням та порівняльною таблицею оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2021/pr_207/pr_207-2021.zip .

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Gorodysky@nerc.gov.ua , Yehorova@nerc.gov.ua .

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 27.09.2021 (включно) у письмовому та електронному вигляді.

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови мають надаватись відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

16.09.2021


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux