Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проект регуляторного акта – Зміни до Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електроенергії за регульованим тарифом та/або з передачі електроенергії місцевими (локальними) електромережами у разі застосування стимулюючого регулювання
Опубліковано 15 січня 2016 року о 12:51 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання» 

 

З метою виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами – членами, з іншої сторони зобов’язань, передбачених Договором про заснування Європейського Співтовариства в частині впровадження Директиви 2009/72/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 13.07.2009 про спільні правила внутрішнього ринку електроенергії необхідно прискорити здійснення заходів щодо запровадження стимулюючого регулювання у сфері передачі та постачання електричної енергії.

 

Постановою Верховної Ради України від 11.12.2014 № 26-VIII «Про Програму діяльності Кабінету Міністрів України» та Указом Президента України від 12.01.2015 № 5/2015 «Про Стратегію сталого розвитку «Україна–2020» передбачено вдосконалення існуючої нормативно-правової бази тарифоутворення в енергетиці, зокрема перехід до стимулюючого тарифоутворення в сфері передачі та постачання електричної енергії, що сприятиме залученню інвестицій та забезпечить стимули суб’єктам господарської діяльності, що здійснюють діяльність у відповідних сферах, для ефективної роботи та наданню якісних послуг споживачам.

 

Відповідно до діючої Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання, затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 26.07.2013 № 1030 (далі – Процедура), енергопостачальні компанії, які були готові перейти на стимулююче тарифоутворення, подали документи на встановлення тарифів з 01.01.2016. Проте, враховуюче неналежне виконання енергопостачальними компаніями інвестиційних програм на 2015 рік, наявність чисельних неточностей та помилок в наданих компаніями матеріалах на встановлення тарифів, Комісія відтермінувала впровадження стимулюючого регулювання з 1 січня 2016 року для енергопостачальних компаній. У зв’язку з цим виникла необхідність внесення змін до Процедури в частині зміни строків подачі документів на встановлення (уточнення, коригування) тарифів.

 

З огляду на зазначене, НКРЕКП розробила проект постанови «Про затвердження Змін до Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання».

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Svystun@nerc.gov.ua;

 

Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл pr_122.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 16.02.2016 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

15.01.2016

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux