Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проект регуляторного акта – зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 09.10.2013 № 750
Опубліковано 19 лютого 2016 року о 11:23НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2013 р. № 750»

 

З метою запровадження дієвого механізму зарахування коштів на поточні рахунки із спеціальним режимом використання, цільового застосування зазначених коштів і здійснення контролю за їх витрачанням у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, постановою Кабінету Міністрів України від 09.10.2013 № 750 було затверджено Порядок зарахування коштів на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами, використання зазначених коштів і здійснення контролю за їх витрачанням у сфері теплопостачання.

 

Згідно з вищевказаною постановою Кабінету Міністрів України, Публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» та Публічне акціонерне товариство акціонерний банк «Укргазбанк» визначено уповноваженими банками, які обслуговують поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення.

 

Разом з тим, наявні способи контролю не забезпечують здійснення усесторонньої оцінки та аналізу результатів інвестиційної діяльності підприємств, їх нечисленність перешкоджає реалізації функцій та процедур контролю.

 

З метою вирішення наявних проблем у сфері комунальних послуг та забезпечення необхідного контролю за реалізацією комунальними підприємствами інвестиційних програм, обґрунтованістю запланованих ліцензіатами капіталовкладень та/або витрат за рахунок інвестиційної складової тарифів, а також цільового використання коштів у обсязі передбаченому в установлених тарифах на виконання комплексу заходів спрямованих на оновлення основних фондів, підвищення ефективності, якості та організації виробництва, забезпечення обліку енергетичних ресурсів та обсягів реалізації послуг; оптимізації технологічних витрат та втрат теплової енергії, розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2013 р. № 750».

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: jivodorova@nkp.gov.ua;

 

Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта, аналіз регуляторного впливу та порівняльна таблиця оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл pr_129.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 22.03.2016 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

19.02.2016


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux