Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проект регуляторного акта – зміни до Порядку застосування тарифів на електроенергію
Опубліковано 18 вересня 2014 року о 14:44НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію»

 

На відкритому засіданні 14 серпня 2014 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 15.05.2014 № 16860/1/1-14, враховуючи пропозицію народних депутатів О. Мирного та І. Мірошниченка, а також з метою недопущення соціальної напруженості у суспільстві, врегулювання спірних питань в частині застосування тарифів на електричну енергію для громадян, які проживають у нежитлових приміщеннях, що розташовані у цокольних поверхах житлових будинків, та з метою приведення Порядку застосування тарифів на електроенергію, затвердженого постановою НКРЕ від 23 квітня 2012 року № 498. у відповідність до вимог чинного законодавства України, було прийнято постанову НКРЕ № 1107 «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію», яка передбачає конкретизацію поняття «населення» шляхом включення до нього населення, яке проживає в квартирах, що розташовані на цокольних поверхах багатоквартирних житлових будинків. Крім того, у зв'язку із відсутністю в чинному законодавстві поняття «особисте підсобне господарство» у постанові наведено нове визначення «особисте селянське господарство», яке використовується для цілей Порядку застосування тарифів на електроенергію. Зазначену постанову листом НКРЕ від 14.08.2014 № 4912/13/47-14 направлено на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

 

Проте, відповідно до Указу Президента України від 27 серпня 2014 року № 693/2014 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ліквідується. Крім того, Міністерство юстиції України листом від 04.09.2014 № 11462-0-26-14/10.1 повернуло без державної реєстрації постанову НКРЕ від 14.08.2014 № 1107 для доопрацювання з метою скасування.

 

Таким чином, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийняла постанову НКРЕКП від 17 вересня 2014 року № 7 «Про скасування постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 14 серпня 2014 року № 1107 «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію».

 

Одночасно, враховуючи необхідність вирішення суспільно важливого питання щодо застосування тарифів на електричну енергію для громадян, які проживають у нежитлових приміщеннях, що розташовані у цокольних поверхах житлових будинків, НКРЕКП розробила проект постанови «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію», аналогічний постанові НКРЕ від 14 серпня 2014 року № 1107.

 

Проект передбачає конкретизацію поняття «населення» шляхом включення до нього населення, яке проживає в квартирах, які розташовані на цокольних поверхах багатоквартирних житлових будинків. Крім того, у зв'язку із відсутністю в чинному законодавстві поняття «особисте підсобне господарство», у проекті постанови замінено його словами «особисте селянське господарство» та наведено визначення «особисте селянське господарство» для цілей Порядку застосування тарифів на електроенергію.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Svystun@nerc.gov.ua;

 

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail:inform@dkrp.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл pr_2.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 20.10.2014 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

18.09.2014

 

 

Оприлюднено на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) /?news=3955


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux