Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проект регуляторного акта - Зміни до Порядку визначення відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергі
Опубліковано 08 серпня 2016 року о 12:37 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку визначення відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії» 

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з метою забезпечення сталої та надійної роботи об’єднаної енергосистеми України та вдосконалення платіжно-розрахункових відносин на ОРЕ, зокрема збільшення надходження коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії з подальшим спрямуванням на погашення заборгованості перед енергогенеруючими компаніями, розробила проект постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Порядку визначення відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії".

 

Прийняття запропонованого механізму має забезпечити підвищення ефективності державного регулювання у сфері платіжно-розрахункових відносин оптового ринку електричної енергії.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, E-mail: Kirilenko@nerc.gov.ua.

 

Проект регуляторного акту, аналіз регуляторного впливу та порівняльна таблиця оприлюднені шляхом розміщення на офіційній сторінці НКРЕКП в мережі Інтернет www.nerc.gov.ua. Заархівований файл pr_144.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 12 вересня 2016 року у письмовому або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

08.08.2016


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux