Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проект регуляторного акта - визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України
Опубліковано 12 серпня 2016 року о 15:21 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розробила проект постанови НКРЕКП «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України» (далі – Проект постанови).

 

Метою прийняття Проекту постанови є приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства, зокрема Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності». Проектом постанови пропонується визнати такими, що втратили чинність Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з транспортування нафти магістральними трубопроводами, затверджені постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 30 вересня 2005 року № 857 та Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з транспортування нафтопродуктів магістральними трубопроводами, затверджені постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 30 вересня 2005 року № 858.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19, e-mail: Varnaliy@nerc.gov.ua

 

Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua

 

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу оприлюднено  шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП. Заархівований файл pr_145.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 14 вересня 2016 року у письмовому або електронному вигляді.

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux