Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проект регуляторного акта - про забезпечення населення комерційним обліком природного газу
Опубліковано 27 липня 2015 року о 14:37НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

 ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – розпорядження Кабінету Міністрів України "Про забезпечення населення комерційним обліком природного газу"

 

З метою забезпечення 100%-ї реалізації вимог Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу", в частині встановлення лічильників природного газу для населення НКРЕКП розроблено проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про забезпечення населення комерційним обліком природного газу", яким передбачається:

 

- зобов’язати газорозподільні підприємства забезпечити 100 % встановлення лічильників природного газу побутовим споживачам, які споживають природний газ для підігріву води та приготування їжі, а також максимально активізувати процес встановлення лічильників природного газу усім іншим побутовим споживачам;

 

- рекомендувати Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щомісяця здійснювати контроль за виконанням газорозподільними підприємствами інвестиційних програм, зокрема, у частині встановлення лічильників природного газу побутовим споживачам та проводити позапланові перевірки у разі їх невиконання, та за результатами проведених перевірок приймати рішення щодо застосування до газорозподільних підприємств штрафних санкцій та заходів для усунення виявлених порушень.

 

Впровадження цього регуляторного акта не потребує додаткових видатків.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: kozhevnikov@nerc.gov.ua;

 

Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл pr_64.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 31.08.2015 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

27.07.2015


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux