Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проект регуляторного акта - Порядок формування тарифів на транспортування природного газу магістральними трубопроводами територією України на основі тарифної системи "вхід/вихід" з урахуванням параметрів тарифоутворення
Опубліковано 31 жовтня 2014 року о 15:30НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування тарифів на транспортування природного газу магістральними трубопроводами територією України на основі тарифної системи "вхід/вихід" з урахуванням параметрів тарифоутворення, що мають довгостроковий період дії для цілей стимулюючого регулювання та забезпечення дотримання регуляторної норми доходу у сфері транспортування природного газу магістральними трубопроводами за системою регульованої бази інвестиційного капіталу»

 

З метою виконання вимог статті 4 Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу", Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 "Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" та абзацу другого підпункту 1 пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року № 510 "Про вдосконалення державної політики у сфері регулювання діяльності з транспортування природного газу магістральними трубопроводами територією України", Національною комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розроблено проект постанови НКРЕКП "Про затвердження Порядку формування тарифів на транспортування природного газу магістральними трубопроводами територією України на основі тарифної системи "вхід/вихід" з урахуванням параметрів тарифоутворення, що мають довгостроковий період дії для цілей стимулюючого регулювання та забезпечення дотримання регуляторної норми доходу у сфері транспортування природного газу магістральними трубопроводами за системою регульованої бази інвестиційного капіталу".

 

Метою прийняття проекту постанови НКРЕКП є запровадження ефективного та прозорого державного регулювання у сфері транспортування природного газу на основі тарифної системи «вхід-вихід», яке забезпечує стале функціонування та розвиток газотранспортної системи України, відповідає вимогам законодавства ЄС та базується на досвіді регуляторної практики та практики тарифоутворення країн ЄС.

 

Зазначений проект Порядку установлює механізм формування та порядок розрахунку тарифів на транспортування природного газу магістральними трубопроводами на основі тарифної системи «вхід/вихід» для точок входу до газотранспортної  системи та точок виходу з газотранспортної  системи та параметрів регулювання, що мають довгостроковий період дії для цілей стимулюючого регулювання та забезпечення:

- отримання необхідного доходу та прибутку на регуляторну базу активів;

- дотримання регуляторної бази активів та регуляторної норми доходу.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Semenets@nerc.gov.ua;

 

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail:inform@dkrp.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл pr_17.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 02.12.2014 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

31.10.2014


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux