Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проект регуляторного акта – Методика визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу
Опубліковано 16 грудня 2015 року о 10:30НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу»

 

Основним принципом, покладеним в основу проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу», є приведення діючої методології визначення тарифів на послуги розподілу природного газу до вимог чинного законодавства.

 

Проект постанови НКРЕКП розроблено з метою закріплення на законодавчому рівні єдиних методичних засад формування тарифу на послуги розподілу природного газу та принципів відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на здійснення ліцензованої діяльності з розподілу природного газу, отримання прибутку, стимулювання ліцензіата до оптимізації витрат. Цілями прийняття запропонованого проекту є приведення у відповідність до чинного законодавства діючої методології тарифоутворення із застосуванням вартості забезпечення замовнику обсягу технічної потужності, вираженої в одиницях енергії/м3 до одиниці часу.

 

Впровадження цього регуляторного акта не потребує додаткових видатків.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: krivenko@nerc.gov.ua;

 

Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл pr_116.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 18.01.2016 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

16.12.2015


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux