Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт постанови щодо встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС»
Опубліковано 27 жовтня 2021 року о 14:09На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 27 жовтня 2021 року, схвалено проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС» щодо встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС» з використанням альтернативних джерел енергії, що виробляється когенераційними установками, які знаходяться за адресою: Черкаська обл., м. Сміла, вул. Василя Стуса, 41.

 

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проєктів вищезгаданих рішень НКРЕКП.

 

Зазначений проєкт рішення НКРЕКП оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП.

 

Відкрите обговорення проекту рішення НКРЕКП щодо встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС» з використанням альтернативних джерел енергії, що виробляється когенераційними установками, які знаходяться за адресою: Черкаська обл., м. Сміла, вул. Василя Стуса, 41 відбудеться 08 листопада 2021 року о 10:30 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, каб. 123 з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

 

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 05 листопада 2021 року включно у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: vysotsky@nerc.gov.ua.

 

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 05 листопада 2021 року включно у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: vysotsky@nerc.gov.ua.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux