Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт постанови щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послугу з постачання теплової енергії АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ХЕРСОНСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
Опубліковано 28 серпня 2020 року о 12:15На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 28 серпня 2020 року, схвалено проєкт постанови НКРЕКП: «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послугу з постачання теплової енергії АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ХЕРСОНСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ».

 

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритих обговорень проєкта постанови про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послугу з постачання теплової енергії за категоріями споживачів ліцензіата НКРЕКП.

 

Проєкт постанови НКРЕКП: «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послугу з постачання теплової енергії АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ХЕРСОНСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» оприлюднюються з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет: http://www.nerc.gov.ua/storage/app/uploads/public/61a/e9e/6bb/61ae9e6bb53ab247690192.pdf.

 

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 08 вересня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: Piasetska@nerc.gov.ua , контактна особа: П’ясецька Людмила, тел. (044) 209-19-94.

 

Відкрите обговорення проєкту рішення НКРЕКП: «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послугу з постачання теплової енергії АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ХЕРСОНСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» відбудеться 10 вересня 2020 року о 10:00 в приміщенні м. Херсон, Бериславське шоссе, 1.

 

Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП приймаються до 08 вересня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Відділ Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у Херсонській області, 73036 Херсон, вул. Університетська, 132 А, оф. 6, 7; e-mail: energo.ks@newline.net.ua , в копії e-mail: Piasetska@nerc.gov.ua .

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux