Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт постанови щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, постачання ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»
Опубліковано 03 грудня 2019 року о 15:30На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 03 грудня 2019 року, схвалено проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, постачання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

 

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, постачання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

 

Проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, постачання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/storage/app/uploads/public/61a/e9f/74d/61ae9f74da81b534917873.pdf .

 

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 13 грудня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: verbova@nerc.gov.ua , контактна особа: Крикун  Ганна Георгіївна, тел. (044) 207-19-98.

 

Відкрите обговорення проєкту постанови «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, постачання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» відбудеться 16 грудня 2019 року о 9:00, за адресою: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (2 поверх) в приміщенні  Українського Національного інформаційного агентства.

 

Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП приймаються 13 грудня 2019 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Сектор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у м. Києві та Київській області, пр-т Голосіївський, 105-В, м. Київ, 03127; e-mail: kievtp@ukr.net, в копії verbova@nerc.gov.ua.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux