Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт постанови щодо схвалення Інвестиційної програми МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2021 рік
Опубліковано 16 грудня 2020 року о 14:26На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 16 грудня 2020 року, схвалено проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866, НКРЕКП повідомляє про проведення відкритого обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2021 рік» за місцем надання послуг МІСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

Проєкт постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритого обговорення Інвестиційної програми МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2021 рік та обґрунтовувальними матеріалами, необхідними для прийняття рішення, оприлюднюються з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/storage/app/uploads/public/61a/e9d/b4a/61ae9db4a7907007943549.pdf .

 

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 28 грудня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська, буд. 19, м. Київ, 03057; e-mail: juravlova@nerc.gov.ua , контактна особа: Журавльова Ольга Валеріївна, тел. (044) 207-19-36.

 

Відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2021 рік» відбудеться 29 грудня 2020 року о 10:00 в приміщенні МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (кабінет № 21) за адресою: вул. Пересипкіна, буд. 5, м. Хмельницький, 29009.

 

Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП приймаються до 28 грудня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Сектор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Хмельницькій області, вул. Герцена, 10, м. Хмельницький, 29005; e-mail: energo.km@newline.net.ua, в копії juravlova@nerc.gov.ua.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux