Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт постанови, що має ознаки регуляторного акта, – зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії
Опубліковано 09 листопада 2020 року о 15:16НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проєкту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оприлюднює проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії».

 

Проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії» розроблено з метою удосконалення процедури зміни електропостачальника (за ініціативою споживача на будь-якого конкурентного електропостачальника за вільними цінами або на постачальника «останньої надії»), врегулювання взаємовідносин між постачальником «останньої надії» та оператором системи в частині процедури переведення споживачів роздрібного ринку до постачальника «останньої надії», забезпечення стабільної роботи ринку електричної енергії постачальника «останньої надії», спрощення процедури укладення договору про постачання електричної енергії після отримання споживачем послуги з приєднання, а також конкретизації переліку документів, необхідного для укладення цього договору відповідно до вимог чинного законодавства.

 

Проєкт постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу, обргунтуванням та порівняльною таблицею оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет /storage/app/uploads/public/61a/e97/8c2/61ae978c2313a827384328.zip .

 

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови слід надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; е-mail: Gorodysky@nerc.gov.ua , Zolotoverha@nerc.gov.ua .

 

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови мають надаватись у письмовому та електронному вигляді у форматах doc, docx за формою згідно з додатком 1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що затверджений постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 15 грудня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

09.11.2020


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux