Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, – зміни до Порядку застосування тарифів на електроенергію
Опубліковано 17 березня 2017 року о 12:23 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію»

 

Тарифи на електричну енергію, що відпускається населенню, затверджено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 26.02.2015 № 220 «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню», яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 02.03.2015 за № 231/26676.

 

Порядок застосування тарифів на електроенергію затверджено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 23.04.2012 № 498, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 23.04.2012 за № 599/20912 (далі – Порядок).

 

Так, відповідно до Закону України «Про електроенергетику» та Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» з метою скорочення кількості окремих категорій споживачів НКРЕКП розроблено зміни до Порядку, які передбачають виключення з нього категорії споживачів «прирівняних до населення», визначення яких наведено у пункті 3 Порядку, визначення розподілу населення за місцем проживання на міське та сільське, а також норми щодо відпуску працівникам агропромислового комплексу, які проживають у селищах міського типу, працівникам селянських (фермерських) господарств, радгоспів (держгоспів), колективних та інших сільськогосподарських підприємств, які проживають у містах обласного і районного підпорядкування, а також пенсіонерам, які перед виходом на пенсію працювали в галузі сільськогосподарського виробництва та соціальній сфері села не менше 15 років і мають особовий рахунок на використання житла, електричної енергії за тарифами, визначеними для сільського населення.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Landar@nerc.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта та аналіз впливу рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/storage/app/uploads/public/61a/e9a/4c3/61ae9a4c311fa182206589.pdf .

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 21 квітня 2017 року у письмовому або електронному вигляді».

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

17.03.2017

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux