Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, – зміни до Порядку формування тарифів на транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами
Опубліковано 14 серпня 2018 року о 18:07НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування тарифів на транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг оприлюднює проект постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування тарифів на транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами», що має ознаки регуляторного акта (далі – Проект постанови).

 

Проект постанови розроблено з метою запровадження механізму поетапного перегляду тарифів на транспортування нафти магістральними трубопроводами для споживачів України, що дозволить уникнути скорочення обсягів транспортування нафти внаслідок зростання тарифів на транспортування нафти, збільшити надходження тарифної виручки та надходжень до Державного бюджету внаслідок поступового зростання тарифів, забезпечити для замовників послуг з транспортування перехідного періоду для адаптації до доведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня. 

 

Проектом постанови передбачено перехідний період 3 роки для формування тарифів з метою досягнення цільового рівня тарифів, розрахованих відповідно до Порядку. 

 

Зауваження та пропозиції до проекту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, слід надсилати у письмовому та/або електронному вигляді у форматах doc, docx за формою згідно з додатком 1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866, на адресу: Національна  комісія,  що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, e- mail: kuzhylna@nerc.gov.ua.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 17 вересня 2018 року у письмовому та електронному вигляді.

 

Проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/storage/app/uploads/public/61a/e99/2ec/61ae992ecc747095623854.pdf .

  

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

 

 

14.08.2018


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux