Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, – зміни до Методики розрахунку вартості робіт з підключення електроустановок споживачів до електромереж ліцензіата та інших додаткових робіт і послуг, пов’язаних із ліцензованою діяльністю
Опубліковано 22 лютого 2019 року о 12:48НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2017 року № 1618»

 

На сьогодні порядок розрахунку вартості виконання додаткових робіт (послуг), пов’язаних з діяльністю з розподілу електричної енергії здійснюється відповідно до Методики розрахунку вартості робіт з підключення електроустановок споживачів до електричних мереж ліцензіата та інших додаткових робіт і послуг, пов’язаних із ліцензованою діяльністю, затвердженої постановою НКРЕКП від 29 грудня 2017 року № 1618 (далі – Методика).

 

Діюча Методика визначає перелік додаткових робіт (послуг), що надається оператором системи розподілу. Однак у зв’язку з реформуванням ринку електричної енергії зазначений перелік потребує змін та уточнень. Зокрема, пропонується вилучити з переліку додаткових робіт (послуг) такий вид робіт як «Надання інформаційних послуг ліцензіатам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії не на закріпленій території» та внести інші незначні уточнення до переліку додаткових робіт (послуг) та тексту Методики.

 

При внесенні змін до Методики також актуалізовано перелік нормативно-правових актів, які застосовуються при розрахунку вартості робіт з підключення електроустановок споживачів до електричних мереж ліцензіата та інших додаткових робіт і послуг, пов’язаних із ліцензованою діяльністю.

 

З огляду на зазначене, було розроблено проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2017 року № 1618».

 

Проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу, обґрунтуванням та порівняльною таблицею оприлюднені з метою отримання зауважень та пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет /storage/app/uploads/public/61a/e98/c98/61ae98c98cd97212456529.pdf .

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати за формою згідно з додатком 1 до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, на адреси: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: vitenko@nerc.gov.ua .

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 25 березня 2019 року у письмовому та електронному вигляді» (у форматах doc/docx та pdf).

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

22.02.2019


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux