Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт постанови, що має ознаки регуляторного акта, – зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення
Опубліковано 09 серпня 2019 року о 09:50НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22 березня 2017 року № 307»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розробила проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22 березня 2017 року № 307», що має ознаки регуляторного акта, який було схвалено 06.08.2019.

 

Метою прийняття зазначеного проєкту постанови НКРЕКП є приведення Ліцензійних умов провадження господарської  діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення до вимог законодавства у зв’язку з введенням в дію 01.05.2019 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», яким, зокрема, внесено зміни до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» щодо назви виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню.

 

Крім того, пропонується внести зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення щодо необхідності провадження господарської діяльності за умови належним чином оформленого права власності, господарського відання або користування земельними ділянками, на яких розташовані заявлені засоби провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення, а також щодо забезпечення суб’єктом господарювання комерційного обліку електричної енергії з використанням даних, отриманих з автоматизованих систем комерційного обліку електричної енергії.

 

Проєкт постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу, обґрунтуванням та порівняльною таблицею оприлюднені з метою отримання зауважень та пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет /storage/app/uploads/public/61a/e98/6eb/61ae986eb10be248672521.pdf .

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; е-mail: solovei@nerc.gov.ua .

 

Зауваження та пропозиції від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань та інших заінтересованих осіб приймаються до 09.09.2019 (включно) у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Зауваження та пропозиції до проекту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, подаються у письмовому та/або електронному вигляді у форматах doс, docx за формою згідно з додатком 1 до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

09.08.2019


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux